1396/12/17

با تست دیسک ( DISC ) در مصاحبه ستاره شوید و شغل را به دست بیاورید
خواه به دنبال کارآموزی باشید یا به دست آوردن شغلی مطلوب، مصاحبه ی شغلی اغلب اوقات مراسمی است که فشار عصبی در آن زیاد است و فارغ التحصیلان و دانشجویان باید از آن مرحله عبور کنند. اگرچه در اینترنت وب سایت های زیادی وجود دارد که "بهترین" پاسخ ها به سئوالات معمول مصاحبه ها را فراهم کرده است، بیان تجربیات به صورت داستان سرایی اغلب موثرترین راه برای به تصویر کشاندن ارزش منحصربه فردی است که شما برای یک سازمان خواهید داشت. جمله ی کلیشه ایِ "من کارمندی سخت کوش هستم" را برای زمان رقابت نگه دارید. تست دیسک ( DISC )
1394/12/26

تیپ رفتاری بیل گیتس مدیر عامل شرکت مایکروسافت
بیل گیتس(Bill Gates) بنیانگذار شرکت مایکروسافت می باشد که بین سال های 1975 تا 2000 مدیر عامل شرکت مایکروسافت بوده و از سال 2000 تا کنون به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت مایکروسافت به فعالیت خود ادامه می دهد. بیل گیتس در سال 1994 توسط مجله فوربس در رتبه نخست ثروتمند ترین مردان دنیا قرار گرفت و پس از آن به مدت 18 سال این عنوان را حفظ نمود. او همچنین در دنیا به‌عنوان بنیان‌گذار تحول در رایانه‌های شخصی مشهور است بیل گیتس از دسته مدیرانی می باشد که دارای تیپ رفتاری C می باشد.
1394/7/3

چگونه دو شریک تجاری برای جلوگیری از تعارض از تست DISC استفاده می کنند
در این مقاله قصد داریم بپردازیم به مصاحبه دو شریک تجاری که جهت بهبود همکاری خود از تست DISC استفاده می کنند.
1394/6/15

تیپ رفتاری Larry Page مدیر عامل شرکت گوگل
در این مقاله تیپ رفتاری یک مدیر عامل موفق Larry Page را مورد بررسی قرار می دهیم.
1394/5/28

مزایای تست دیسک
در این مقاله قصد داریم به صورت خلاصه به مزایای استفاده از تست دیسک بپردازیم
1394/5/20

تست شغل مناسب
مهمترین چالش مدیران منابع انسانی در سازمان ها انتخاب فرد با تیپ رفتاری مناسب برای یک شغل می باشد. در این مقاله قصد دارم روشی را برای انتخاب تیپ رفتاری مناسب برای یک شغل خاص در سازمان ارائه دهیم.
1394/5/16

معرفی تست MBTI
در این مقاله بصورت مختصر تست MBTI و موارد کاربرد آن معرفی می گردد.
1394/2/11

کاربرد شناخت تیپهای شخصیتی بر اساس مدل DISC( دیسک ) در فروش
از کاربردهای مفید ابزار DISC (دیسک)شناخت تیپ شخصیتی مشتریان و نحوه رفتار با ایشان می باشد. آگاهی از تیپ شخصیتی خودمان و مشتریان و بررسی و تحلیل رفتار فروش ما می تواند موضوعی جذاب باشد و کارکردن را لذت بخش نماید.
1394/2/11

استفاده از تحلیل رفتار DISC برای بهبود کار تیمی
استفاده از ارزیابی رفتاری DISC برای کار تیمی یکی از قویترین ابزارهاست . دانستن نو ع رفتار خود و همکارانمان در تیم باعث می شود که از کارکردن با آنها لذت بیشتری ببریم و کارایی و اثربخشی تیم بالا برود .