1394/6/15
تیپ رفتاری Larry Page مدیر عامل شرکت گوگل

تیپ رفتاری شما چیست؟

 

لری پیج (Larry Page) یک کار آفرین و مبتکر آمریکایی می‌باشد که به همراه سرگئی برین شرکت گوگل را بنا نهاد و از سال ۲۰۱۱ به عنوان مدیر عامل گوگل انتخاب شد. لری پیج از دسته مدیرانی می باشد که دارای تیپ رفتاری S می باشد.

میلیاردرهای دنیای تکنولوژی چگونه در تلاش برای مقابله با «مرگ» هستند؟

رهبران با تیپ رفتاری S، با ملاحظه، ارتباطی و اهل مشارکت می باشند. آنها ارزش زیادی برای برقراری انسجام کلی در گروه قائل هستند، و اولویت اصلی آنها احترام، انرژی مثبت، سود آوری مشترک می باشد. رهبران سبک S توجه زیادی به رفع نیازها و رفاه دیگران دارند. آنها شنوندگان خوبی هستند به طوری که تمامی ایده های افراد را مورد توجه قرار می دهند و در آرام نمودن شرایط پر استرس و بحران تخصص دارند.

رهبران S کم سر و صدا، صبور، و دارای آرامش هستند. آنها تمایل دارند که برای همه سادگی و سهولت به وجود آورند و توسط دیگران به عنوان افرادی قابل اعتماد و حمایت کننده شناخته می شود. اگر محیطی همراه با همکاری و هماهنگی چیزی است که شما به دنبال ایجاد آن هستید، هیچ رهبری بهتر از یک رهبر با تیپ رفتاری S نیست.

تیپ رفتاری S یکی از گروه های مدل جهانی DISC می باشد، بر اساس این مدل افراد به چهار گروه D، I، S، و C تقسیم می شوند که هر یک از این گروه ها دارای ویژگی های رفتاری مخصوص به خود می باشند. مدل DISC جهت شناسایی تیپ رفتاری افراد توسط شرکت های بسیاری در دنیا مورد استفاده قرار گرفته است به طوری که در هر دقیقه یک نفر در دنیا در تست DISC شرکت می کند. جهت آشنایی بیشتر با مدل DISC روی لینک های زیر کلیک نمایید:

آشنایی با مدل DISC

مقالات علمی

جهت شناخت تیپ رفتاری خود می توانید از طریق لینک زیر در تست استاندارد DISC شرکت نمایید:

شرکت در تست DISC

جهت آشنایی با نحوه شرکت در تست DISC روی لینک زیر کلیک نمایید:

راهنمای شرکت در تست DISC

بازگشت