تست DISC (تست دیسک )

آیا تا به حال به این فکر کرده  بودید که چرا رفتارها و برخوردهای اطرافیان شما اینگونه است که می بینید؟ آیا تا به حال با خود گفته اید که ای کاش ارتباط برقرار کردن با بعضی از آنها اینقدر مشکل نبود؟ چرا نمی توانیم با همه کسانی که در تعامل هستیم، ارتباطی پویا، موثر و پایدار برقرار کنیم؟
مدل رفتاری DISC استاندارد یا زبان مشترکی است برای شناخت و بازگشایی رموز رفتاری افراد و پیش بینی رفتارهایی که به طور معمول از آنها مشاهده می شود و دیسک به شناخت شخصیت نمی پردازد دیسک صرفاً در خصوص رفتارهای قابل مشاهده افراد صحبت می کند و نحوه عمل و ارتباطات انسانهاست دیسک رفتار ما را بدون در نظر گرفتن سن، جنسیت، کشور، فرهنگ، صنعت ، سازمان و جایگاه شغلی توصیف می نماید. به کمک این مدل می توان آموخت که در موقعیت های متفاوت و با افراد متفاوت، موثر و موفقیت آمیز تعامل نماییم. این مدل برای اولین بار در سال 1928 میلادی توسط دکتر ویلیام مولتون مارستون معرفی شد. مارستون اعتقاد داشت که همواره چهار سبک رفتاری وجود دارد که می توان افراد را بر اساس آن طبقه بندی نمود و هر چهار سبک رفتاری، با شدت و ضعفی متفاوت در همه افراد مشاهده می شوند؛ اما هر فرد یک سبک یا دو سبک غالب رفتاری دارد که معمولا طبق آن نسبت به محیط پیرامون خود واکنش نشان می دهد.
    اکنون با بیش از 40 سال اعتبار و بیش از 40 میلیون استفاده کننده در سراسر دنیا، تست DISC ( دیسک ) به عنوان یکی از معتبر ترین و محبوب ترین ابزارهای ارزیابی، بهبود و توسعه منابع انسانی در سراسر دنیا شناخته می شود. بسیاری از سازمان ها از این ابزار برای توسعه سازمانی، افزایش بهره وری کارکنان، آموزش کارکنان، آموزش مهارت های کلیدی مدیریت و رهبری سازمانی، آموزش مربی گری، طراحی و ایجاد تیم های کاری موفق، بهبود کیفیت محیط کار، کاهش استرس در محیط کار، ارتباطات اثربخش سازمانی، مدیریت تعارضات در محیط کار و بسیاری از مقاصد فردی و سازمانی دیگر استفاده می نمایند.

کاربردهای تست DISC (تست دیسک)

  دیسک در حال حاضر یکی از پکیج های آموزشی  برتر و کاربردی بین المللی است که بیشتر افراد و سازمانهای کلاس جهانی از آن استفاده می کنند و شامل آموزش ، مربی گری و تست می باشد این پکیج بواسطه علمی بودن ، جذابیت ، کاربردی بودن و ساده بودن آن مورد توجه بسیاری از سازمانها و افراد حرفه ای قرار گرفته است ، این مدل  ضمن بهره گیری از مفاهیم علمی بطور بسیار موثری توانسته است با مخاطبین خود ارتباط برقرار بکند .

افرادی که در  کارگاه های آموزشی کامل دیسک شرکت کرده اند از این دوره بعنوان  یکی از دوره های بسیار جذاب ، کاربردی و فراموش نشدنی گذرانده شده تا کنون یاد می کنند .

 از مدل دیسک می توانید در زمینه های فردی ، خانوادگی ، گروهی ، تیمی و سازمانی جهت دستیابی به موفقیت استفاده کنید و موقعیت خود را از خوب به عالی ارتقاء دهید و خود را نسبت به سایرین متمایز کنید و در مسیر موفقیت و حرفه ای شدن قرار بگیرید .

لازم بذکر است که هزینه هر آزمون هشتاد هزارتومان بوده که مدلهای مشابه با هزینه بالاتری ارائه می گردد البته ارائه تست DISC جهت استفاده سازمانی با تعداد زیاد با تخفیف وِیژه امکانپذیر می باشد.

ضمناً جهت اطلاعات بیشتر با تست DISC و در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل  با شماره تلفن 02188932994 یا 02632231995 داخلی 154 تماس حاصل فرمایید

خرید حساب کاربری تست دیسک (DISC)

در صورتی که نام کاربری و رمز عبور تست DISC را در اختیار دارید، جهت شرکت در تست DISC روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرکت در تست DISC